Domů » Bleskovky » Získejte Xperii Z1 mezi prvními, přijďte na noční zahájení prodeje 23. září

Získejte Xperii Z1 mezi prvními, přijďte na noční zahájení prodeje 23. září

Česká pobočka Sony pořádá v pondělí 23. září unikátní noční předprodej chytrého telefonu Xperia Z1, který byl před nedávnem představen na veletrhu IFA v Berlíně. Akce s názvem Xperia Z1 Night shopping je určena všem fanouškům a zájemcům, kteří chtějí pořídit vlajkovou loď společnosti Sony ještě dříve, než bude zahájen její oficiální prodej v České republice. Jedinečná příležitost se uskuteční v Sony Center na Karlově náměstí v Praze, v pondělí 23. září od 22.00 hodin. Prvních 50 zákazníků získá zdarma NFC reproduktor SRS-BTV5.

  

Telefon bude k dispozici ve třech barevných variantách – černé, bílé a fialové. Za novinku zaplatíte 17 990 Kč, což není zrovna málo, některé e-shopy ji ale nabízejí levněji, nemusí se však jednat o oficiální dovoz. Co na nabídku říkáte? Vydáte se do Prahy pro novou vlajkovou loď Sony?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. Jirka S. (neregistrovaný)

    Co říkáte na nový Huawei Ascend P6?

  2. PRVNI telefon velkych vyrobcu s aspon MINIMALNI kapacitou baterie!!! Volam BRAVO!!! :D Trvalo jim to jen asi 7 let, nez jim do tech jejich hlav konecne doslo, ze telefon s velkym displejem ASI bude mit MNOHNASOBNE vetsi odber, nez 3310ka a to, ze se vyrabeji alternativni akumulatory s aspon o tretinu vetsi kapacitou ASI nebude pro srandu kralikum…

  3. radši si počkám až na alze se bude moct předobjednat + připojistit :)

    • jj ta pojistka je VELICE dobra vec ;-) ja kdybych si nekdy kupoval novy foun tak jedine s pojistkou ;-) clovek nikdy nevi…

  4. David (neregistrovaný)

    Dobrý den, má Sony Xperia Z1 výstup HDMI micro? Děkuji…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).