Domů » Bleskovky » Zepředu a zezadu ve všech barvách. Takto bude vypadat Honor 10

Zepředu a zezadu ve všech barvách. Takto bude vypadat Honor 10

Už zítra bude mít čínskou premiéru smartphone Honor 10, který bude u podznačky Huawei plnit roli nové vlajkové lodě. Rolandovi Quandtovi z WinFuture se podařilo s předstihem získat oficiálně vypadající rendery chystané novinky ve všech barvách.

Honor 10 bude mít stejně jako jeho sourozenci od Huawei protáhlý displej s výřezem nahoře uprostřed, pod ním se pak do brady vejde čtečka otisků prstů. Díky tomu se na zádech bude nacházet duální fotoaparát, tentokráte s vodorovně posazenými čočkami a bez loga značky Leica. Chybět mu však nemají funkce využívající umělé inteligence, na kterou bude „naladěn“ čipset Kirin 970.

Telefon podle renderů dorazí minimálně ve třech barvách – černé, tyrkysové a Twilight, která bude přecházet z růžové do světle modré, údajně podle držení těla uživatelem.

Honor 10 bude měnit barvu podle teploty. Máme pro vás kompletní specifikace

Čínská premiéra Honoru 10 se odehraje zítra 19. dubna, globální premiéra má pak následovat 15. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).