Sledujte nás na YouTube

Zepředu a zezadu ve všech barvách. Takto bude vypadat Honor 10

Už zítra bude mít čínskou premiéru smartphone Honor 10, který bude u podznačky Huawei plnit roli nové vlajkové lodě. Rolandovi Quandtovi z WinFuture se podařilo s předstihem získat oficiálně vypadající rendery chystané novinky ve všech barvách.

Honor 10 bude mít stejně jako jeho sourozenci od Huawei protáhlý displej s výřezem nahoře uprostřed, pod ním se pak do brady vejde čtečka otisků prstů. Díky tomu se na zádech bude nacházet duální fotoaparát, tentokráte s vodorovně posazenými čočkami a bez loga značky Leica. Chybět mu však nemají funkce využívající umělé inteligence, na kterou bude „naladěn“ čipset Kirin 970.

Telefon podle renderů dorazí minimálně ve třech barvách – černé, tyrkysové a Twilight, která bude přecházet z růžové do světle modré, údajně podle držení těla uživatelem.

Čínská premiéra Honoru 10 se odehraje zítra 19. dubna, globální premiéra má pak následovat 15. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *