Domů » Bleskovky » Že portály a stavění mostů nejde dohromady? Bridge Constructor Portal vás přesvědčí o opaku

Že portály a stavění mostů nejde dohromady? Bridge Constructor Portal vás přesvědčí o opaku

Fanoušci populární herní série, která potrápila nejeden mozkový závit, mohou jásat. Hra Portal se dočkala dalšího rozšíření, nicméně nejde o další plnohodnotný díl, nýbrž o spinoff. V něm budete po vzoru hry Bridge constructor stavět mosty, přičemž nápomocné vám k tomu budou právě portály. A samozřejmě také GLaDOS.

Bridge Constructor Portal Gameplay Trailer

Stavění mostů není vždy jednoduché vzhledem k tomu, že hra disponuje poměrně dobrou simulací fyzikálních zákonů. Pokud konstrukce nebude dostatečně pevná, tak most jednoduše spadne. Váš neúspěch jistě ráda okomentuje také umělá inteligence GLaDOS, která je svým sarkastickým humorem proslulá.

Bridge Constructor Portal
Cena: 149,00 Kč
‎Bridge Constructor Portal
‎Bridge Constructor Portal
Autor: Headup GmbH
Cena: 129,00 Kč+

Bridge Constructor Portal je sice další hrou, ve které pouze stavíte mosty, nicméně prvek portálů hru dostatečně ozvláštňuje. Své mozkové závity můžete potrápit na platformách iOS, Android nebo PC na platformě Steam za cenu 149 Kč. Konzolová verze se má objevit příští rok.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).