TOPlist

Že portály a stavění mostů nejde dohromady? Bridge Constructor Portal vás přesvědčí o opaku

Fanoušci populární herní série, která potrápila nejeden mozkový závit, mohou jásat. Hra Portal se dočkala dalšího rozšíření, nicméně nejde o další plnohodnotný díl, nýbrž o spinoff. V něm budete po vzoru hry Bridge constructor stavět mosty, přičemž nápomocné vám k tomu budou právě portály. A samozřejmě také GLaDOS.

Stavění mostů není vždy jednoduché vzhledem k tomu, že hra disponuje poměrně dobrou simulací fyzikálních zákonů. Pokud konstrukce nebude dostatečně pevná, tak most jednoduše spadne. Váš neúspěch jistě ráda okomentuje také umělá inteligence GLaDOS, která je svým sarkastickým humorem proslulá.

Bridge Constructor Portal
Cena: 48,99 Kč
‎Bridge Constructor Portal
‎Bridge Constructor Portal
Autor: Headup GmbH
Cena: 49,00 Kč+

Bridge Constructor Portal je sice další hrou, ve které pouze stavíte mosty, nicméně prvek portálů hru dostatečně ozvláštňuje. Své mozkové závity můžete potrápit na platformách iOS, Android nebo PC na platformě Steam za cenu 149 Kč. Konzolová verze se má objevit příští rok.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku