Závodní pecka Real Racing 3 pro Android a iOS vyjde na konci února (oživeno)

Není žádným tajemstvím, že vývojáři ze studia FireMonkeys pracují na dalším dílu legendárních závodů Real Racing 3. Původně se očekávalo, že se hra objeví ještě do konce minulého roku, tento termín se ale nakonec ukázal jako nepravděpodobný. Autoři však včera na oficiální Facebook stránce zveřejnili informaci o přesném datu vydání hry. Stane se tak ve čtvrtek 28. února, kdy shodou okolností končí barcelonský Mobile World Congress.

 

Opět se můžeme těšit na extrémně realistické chování aut a především dechberoucí grafiku, která nemá daleko ke konzolovým titulům. Hra rovněž nabídne podstatně komplexnější vozový park (46 licencovaných aut) a celou řadu známých tratí (Laguna Seca, Mazda Raceway…). Dohromady bude připraveno přes 900 závodů. Real Racing 3 vyjde pro zařízení s Androidem a iOS a bude zdarma, skrze mikroplatby poté bude možné odemykat další vozy a tratě.

Aktualizováno 14. února

Na YouTube se před několika okamžiky objevilo vůbec první hands-on video, ve kterém si můžete prohlédnout reálné záběry ze hry.

Early Real Racing 3 Hands-on Gameplay Footage
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku