Domů » Bleskovky » Zatmění slunce v podání Nubie? Výrobce chystá nabušený fotomobil

Zatmění slunce v podání Nubie? Výrobce chystá nabušený fotomobil

Vzácné úplné zatmění slunce mohli 2. července pozorovat lidé v Chile. Mezi svědky nevšedního úkazu nechyběli ani zástupci společnosti ZTE, kteří zatmění zachytili dosud oficiálně nepředstaveným telefonem Nubia Z20. O fotografie se na čínské sociální síti Weibo podělil Deng Licai z čínské Akademie věd, který do Chile vyrazil.

Příspěvek následně sdílel prezident a spoluzakladatel značky Nubia Ni Fei. Model Z20 podle něj nabídne špičkové fotografické parametry, o konkrétní detaily se nicméně nepodělil. Na podrobnější informace bychom však nemuseli čekat příliš dlouho, když existenci telefonu potvrdil samotný šéf značky.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

3 komentářů

  1. S chutí jsem se „Čile“ zasmál, a proč ne? Když může existovat „Česko “ proč ne „Čile“ dobrý a zábavný pokus.
    Jinak fotografie zatmění je opravdu dobrá.

  2. Tak mě to zábavné nepříjde, spíš dost trapné. Redaktorovi by se tohle stát nemělo.

  3. Takze další se zoomem? Super snad bude lepší.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).