Domů » Bleskovky » Další do party. ZTE nabídne telefon s podporou 5G sítí a špičkovým výkonem

Další do party. ZTE nabídne telefon s podporou 5G sítí a špičkovým výkonem

Čínský výrobce ZTE oznámil, že na právě probíhajícím MWC v Barceloně ukáže nový chytrý telefon s podporou 5G sítí. Podle zveřejněné kryptické upoutávky se dočkáme 5G rychlostí a znamenitého výkonu. Tato prohlášení doplňuje graficky stylizované číslo 855, což naznačuje, že chystané zařízení nabídne výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 855.

Společnost ZTE začala investovat do 5G technologií poté, co se zachránila před bankrotem, který jí hrozil po obrovské pokutě od Spojených států za porušení obchodního embarga. Na letošním MWC se bude kromě výrobce ZTE prezentovat také jeho sesterská společnost nubia. Ta chce zaujmout především ohebným telefonem a náramkem s ohebným displejem.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).