Zasoutěžte si s T-Mobile o nabušený smartphone Sony Xperii Z

Žhavá novinka Sony Xperia Z (recenze) se u T-Mobile dostane do prodeje v úterý 5. března, nedočkavci ji však mohou mít exkluzivně ještě před launchem – stačí si zasoutěžit. První zajímavá soutěž proběhne už dnes – 2. března v 16 hod v OC Palladium Praha. Fanoušci odolných telefonů uvidí novinku přímo v akci pod vodou: ve výloze Značkové prodejny T-Mobile v Palladiu bude umístěn sprchový kout, v němž bude sličná modelka pod tekoucí vodou volajícím pokládat dvě soutěžní otázky. První tři, kteří je zodpoví správně, ušetří téměř 17 tisíc korun a zbrusu novou Xperii Z si hned odnesou s sebou domů.

 

Fanoušci z celé republiky pak mohou své štěstí vyzkoušet v soutěži, která startuje v úterý 5. března na Facebooku. V jednoduché aplikaci bude na okraji poličky stát telefon. Soutěžící budou odpovídat na otázky, každá správná odpověď telefon posune o kousek blíž k okraji poličky. Cílem je shodit Zetko do akvária prostřednictvím správně zodpovězených otázek, které telefon budou posouvat k cíli. Soutěž potrvá tři dny, každý den tuto voděvzdornou novinku vyhraje jeden šťastlivec.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku