Sledujte nás na YouTube

Zapojte se do veřejného testu české hry Piškvorky pro Android

Vývojářské studio Kreatur zve všechny hráče piškvorek k testování nových umělých inteligencí. Nejlepší z nich je schopna potrápit i velmi dobré hráče, přemýšlí deset tahů vpřed a na serveru PlayOK (známý herní server) dosáhla hodnocení ELO 1750, patří tedy mezi 10 procent nejlepších aktivních hráčů.

 

Umělých inteligencí je celkem šest. Jmenují se God, Devil, Jirka, Petr, Bedřich a Eli. Tyto nové umělé inteligence neopakují stejné tahy, hrají mnohem víc lidsky a dokáží si vybudovat hrozby. Ale co je nejdůležitější, nejsou odstupňovány jen dle výkonnosti, ale každá z nich hraje jiným stylem: 

 • God: Hraje nejlépe
 • Devil: Hraje rychleji, je horší v obraně
 • Jirka: Hraje útočně, nebrání dobře
 • Petr: Rád brání, zato útok mu moc nesedne
 • Bedřich: Hraje poziční hru. Občas chybuje
 • Eli: Hraje útočně, často chybuje 

Testovací beta verzi s novými umělými inteligencemi stáhnete následujícím způsobem: 

 1. 1. Přejděte do Google+ skupiny Kreatur Beta Testers 
  2. Klikněte na odkaz: https://play.google.com/apps/testing/com.kreatur.gomoku
  3. Tam klikněte na BECOME A TESTER
  4. Stáhněte si Piškvorky z Google Play (pokud je již nemáte stažené)
  5. Počkejte, než půjdou piškvorky zaktualizovat (to by mělo trvat přibližně 30 minut)
  6. Piškvorky zaktualizujte, tím se stáhne Beta verze 

Zkontrolujte, zda-li je umělých inteligencí opravdu 6, v opačném případě se vám nepodařilo beta verzi stáhnout. 

Nejlépe pomůžete vývojářům otestovat aplikaci tím, že Piškvorky budete prostě hrát a v případě nalezení chyby tuto chybu nahlásíte. A to buď odesláním reportu o chybě (hláška při pádu aplikace – musíte mít připojený internet), nebo zasláním emailu s popisem chyby na adresu kreaturteam@gmail.com.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *