Domů » Bleskovky » Zákazníci O2 nově mohou v Google Play platit přímo ze svého účtu u operátora

Zákazníci O2 nově mohou v Google Play platit přímo ze svého účtu u operátora

Od dnešního dne mohou všichni zákazníci operátora O2 platit v obchodě Google Play přímo prostřednictvím mobilních plateb. Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za služby Google Play jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 danou částku z kreditu.

Novinka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je aktivní služba m-platba, kterou mají rezidentní zákazníci aktivovanou automaticky. Firemní zákazníci si m-platbu mohou aktivovat v online samoobsluze Moje O2.

V případě, že zákazník chce za služby zaplatit prostřednictvím O2, stačí jako způsob úhrady zvolit platbu přes O2, ostatní postup při nákupu v Google Play zůstává stejný. Maximální hodnota jedné transakce při platbě přes O2 je nastavena na 1 500 Kč, měsíčně může zákazník utratit maximálně 5 000 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. lerion (neregistrovaný)

    „Novinka platí pro … zákazníky, kteří používají mobil nebo tablet s operačním systémem Android.“

    To není tak úplně pravda. Samotný Android není zárukou toho, že bude mít zařízení podporu Google Play Services.

  2. Jarda (neregistrovaný)

    Hezky, konecne uz Google Play (alespon u O2) umi to, co MS Store uz davno :-)

    Prekvapuje mne, ze tohle neni standardni zpusob platby na vsech platformach u vsech operatoru

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).