Domů » Články » Zajímavá aplikace: Theme Maker X

Zajímavá aplikace: Theme Maker X

Dnes vyšla skvělá aplikace od KAMware, která překonává svým využitím známý HomeScreen Desinger. Jedná se o program pro PC, s jehož pomocí můžete snadno a rychle vytvářet nová témata či skiny pro váš Smartphone či PPC. Aplikace podporuje spousty rozlišení pro homescreeny – od klasických 176×220 po 240×320 (včetně SPV C550) a nabídne vám dostatek funkcí / efektů k rozvinutí vaší kreativity.

Program na vašem PC vyžaduje 14MB místa na disku, podporuje Windows 98, Me, 2000 a XP. Nutností je mít na PC nainstalovaný Active Sync.

O tom, co vše program dokáže se můžete přesvědčit na jeho stránkách, kde si také můžete stáhnout TRIAL verzi programu. Plnou verzi si pak můžete zakoupit na Handango.com.

 

Zdroj: CoolSmartphone.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Nikde neni vezre na win xp… stahnul sem na win 2000 a ta nejde a ta druha na 9x, me mi taky nejde… kde sezenu na xp?

  2. Na webu výrobce je i verze pro XPcka…staci jen pozorne cist.
    Link na XP verzi: [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).