Začal boj o nejlepší mobilní aplikaci roku 2013

Nominační fáze ankety Mobilní aplikace roku 2013 dnes odstartovala. Hledají se ty nejlepší aplikace pro mobilní telefony pocházející z produkce českých a slovenských vývojářů.

Anketa Mobilní aplikace roku 2013 je ve své nominační fázi. Široká veřejnost může nyní nominovat své favority prostřednictvím online formuláře na stránkách AplikaceRoku.cz nebo s použitím mobilní aplikace, a to do 31. března 2013. Cílem ankety je najít nejen nejpopulárnější, ale také nápadité a inovativní, i když třeba méně známé aplikace pro mobilní telefony v různých kategoriích, upozornit na ně a podpořit tak české či slovenské vývojáře. Ti nejlepší kandidáti se následně utkají ve finálovém hlasovacím kole o nejvyšší příčky. Nominace probíhá v těchto 7 kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět
  • Cestování a doprava
  • Finance
  • Hry, zábava a volný čas 
  • Business
  • Média 
  • Vzdělání a kultura  

Poté, co odborná porota zkontroluje správné zařazení nominovaných aplikací v jednotlivých kategoriích, odstartuje fáze hlasovací. V období od 22. dubna do 19. května 2013 bude veřejnost rozhodovat o finálním pořadí ve všech kategorií a o absolutním vítězi.

 

Aplikace, která získá absolutně nevyšší počet hlasů, se stane Mobilní aplikací roku 2013. Své ceny bude letos udělovat i odborná porota. Ta vybere Aplikaci s nejlepším User Experience a udělí zvláštní Cenu odborné poroty.

Výsledky pak budou vyhlášeny 12. června 2013 na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné Mobilní aplikace roku 2013 získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 Kč. 

Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Dalšími partnery jsou Crazy Tomato, a ExperienceU. Mediálními partnery jsou Androidmarket.cz, Dotekománie.cz, Lupa.cz a SmartMania.cz. Produktovým partnerem je společnost uLikeIT. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku