Domů » Bleskovky » Za malou chvíli se odehraje premiéra OnePlus 7T. Nalaďte si přímý přenos s námi

Za malou chvíli se odehraje premiéra OnePlus 7T. Nalaďte si přímý přenos s námi

Společnost OnePlus už za malou chvíli odhalí svůj podzimní vlajkový smartphone OnePlus 7T, a možná i jeho vybavenějšího sourozence OnePlus 7T Pro. Tisková konference se odehraje v indickém Novém Dillí a odstartuje v 16:35 našeho času, sledovat ji můžete na tomto odkaze.

Nepřehlédněte – OnePlus 7T odhalen: tři fotoaparáty, elegantní záda a 90Hz displej

OnePlus 7T Reveal - September 2019

Dva telefony a televizor?

OnePlus 7T v minulých dnech podstoupil postupné odhalování, jeho výrobce prozradil jak pozměněný design zad, tak i přítomnost displeje s obnovovací frekvencí 90 Hz. Očekáváme také výkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 855+ a nejnovější Android 10.

oneplus 7T 3

O OnePlus 7T Pro se výrobce s předstihem paradoxně vůbec nezmínil, takže u něj zatím soupis inovací neznáme. Podle neoficiálních renderů by se vzhledově neměl od svého přímého předchůdce příliš lišit.

oneplus 7t pro

Kromě nových telefonů by měla společnost OnePlus odhalit i svůj první chytrý televizor.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak si říkám má to cenu dělat nové dva telefony když ty z letošního roku jsou víc než super, to by museli MIT pořádný update všeho aby to dávalo smysl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).