Domů » Bleskovky » Za HTC One M9 si připlatíte. Možná bude dražší než Samsung Galaxy S6

Za HTC One M9 si připlatíte. Možná bude dražší než Samsung Galaxy S6

Společnost HTC zatím oficiální cenu nového modelu One M9 (první dojmy), který byl tuto neděli představený na Mobile World Congressu v Barceloně, neprozradila. Řada velkých zahraničních prodejců už ale novinku stihla nacenit, a cena se také krátce objevila u jedné promo akce HTC, která cílí na americký trh. Právě u této kampaně byla k vidění částka 599 dolarů, což odpovídá zhruba 15 000 Kč. Nicméně prodejní ceny v  USA se od těch evropských dost liší.

Tak například v německém HTC Store je telefon k předobjednání za 750 euro, což odpovídá zhruba 20 499 Kč. Loňský model HTC One M8 na českém trhu startoval s cenou 17 499 Kč, ale u HTC One M9 v odkazu na zahraniční ceny odhadujeme, že by se u nás mohl prodávat za 20 499 Kč, což by bylo ještě o 1 000 Kč více, než v případě základní varianty Samsungu Galaxy S6. Je také možné, že se lokální pobočka HTC bude snažit nasadit stejnou cenu, za jakou by se u nás měl prodávat Galaxy S6, tedy 19 490 Kč.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Tomas (neregistrovaný)

  No jsem opravdu zvedavy s jakou cenou prijde LG u G4… prijde mi, ze ceny 20k a vyse jsou vazne dost prestrelene

 2. DeX.DC (neregistrovaný)

  Ruku na srdce. Kazda vlajkova lod HTC byla drazsi nez vlajkova lod Samsungu.

 3. ZTE GRAND S3 to isti

 4. cuper (neregistrovaný)

  Tak nějak nevím co chtějí s tou M9 říct.

  Chctel jsem si udělat radost a vyměnit M7

  Ale letos to určitě nebude

 5. Holy (neregistrovaný)

  Dokud byl M9 neodhalen, tak jsem se hodně těšil a plánoval jeho pořízení. Ovšem po odhalení neshledávám výměnu za svůj M8 coby smysluplnou….

 6. S cenou na tom bude vždycky nejlépe LG, tak snad to nepokazí a nestoupne jim to do palice jako THC a ceny nezvednou :D

 7. orgasmic (neregistrovaný)

  Ted uz by jen stacilo, aby cinske founy mely podporu ceskeho LTE a tihle vyrobci muzou jit do kelu :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).