Za 30 USD můžete převléknout HTC One do zbrusu nových barev

HTC spustilo novou službu, díky které si uživatelé mohou převléknout hliníkový model One do pestřejších barev. Poslouží k tomu speciální Double Dip pouzdro, které tchajwanský výrobce už nějaký čas nabízí. Nyní je ale na webu dostupný nástroj, se kterým máte možnost barvy krytu ovlivnit, a to rovnou ve třech krocíh (horní hrana, tělo a spodní brada). Pro každý „díl“ máte na výběr z šesti barevných odstínů, jednoduše si tedy naklikáte požadovaný vzhled a pouzdro za 30 USD objednáte.

Drobný háček tu ale přece jenom je. Služba je v tuto chvíli dostupná pouze v USA (odkaz) a v České republice ani na Slovensku se s ní zřejmě hned tak nesetkáme. Pokud ale máte známého v USA a chcete si vzhled HTC One trochu upravit, Double Dip kryt se jeví jako vhodná volba.

Kde můžete HTC One koupit nejlevněji?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. mceza (neregistrovaný)

  No to je bomba. Koupím si telefon z hlíníku, protože hliník je přece nej a pak ho strčím do hnusného gumového pouzdra?

  • M.BoBo (neregistrovaný)

   Nebo do plastoveho bumperu jako uzivatele iPhonu.. Take toto nepochopim, radsi dobre zpracovany plast, aby se nemusel v nicem kryt.

  • uni (neregistrovaný)

   A co když si One koupil proto, že jinak v té době byl na výběr Sony s TN šlačkou (zato tunou SW profilů, juchů), Samsung s SAMOLED …ehm a toto s kvalitním IPS?:-)

  • mceza (neregistrovaný)

   Tak to jsi vybíral ze špatných výrobců :D :-P

  • uni (neregistrovaný)

   Co dá trh, to dá. Taky bych chtěl něco, co na trhu není, ale s tím je prozatím problém. Musíme počkat na pokročilejší 3D tiskárny.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *