Domů » Bleskovky » Za 30 USD můžete převléknout HTC One do zbrusu nových barev

Za 30 USD můžete převléknout HTC One do zbrusu nových barev

HTC spustilo novou službu, díky které si uživatelé mohou převléknout hliníkový model One do pestřejších barev. Poslouží k tomu speciální Double Dip pouzdro, které tchajwanský výrobce už nějaký čas nabízí. Nyní je ale na webu dostupný nástroj, se kterým máte možnost barvy krytu ovlivnit, a to rovnou ve třech krocíh (horní hrana, tělo a spodní brada). Pro každý „díl“ máte na výběr z šesti barevných odstínů, jednoduše si tedy naklikáte požadovaný vzhled a pouzdro za 30 USD objednáte.

Drobný háček tu ale přece jenom je. Služba je v tuto chvíli dostupná pouze v USA (odkaz) a v České republice ani na Slovensku se s ní zřejmě hned tak nesetkáme. Pokud ale máte známého v USA a chcete si vzhled HTC One trochu upravit, Double Dip kryt se jeví jako vhodná volba.


Kde můžete HTC One koupit nejlevněji?


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mceza
Uživatel
mceza

No to je bomba. Koupím si telefon z hlíníku, protože hliník je přece nej a pak ho strčím do hnusného gumového pouzdra?

M.BoBo
Uživatel
M.BoBo

Nebo do plastoveho bumperu jako uzivatele iPhonu.. Take toto nepochopim, radsi dobre zpracovany plast, aby se nemusel v nicem kryt.

uni
Uživatel
uni

A co když si One koupil proto, že jinak v té době byl na výběr Sony s TN šlačkou (zato tunou SW profilů, juchů), Samsung s SAMOLED …ehm a toto s kvalitním IPS?:-)

mceza
Uživatel
mceza

Tak to jsi vybíral ze špatných výrobců :D :-P

uni
Uživatel
uni

Co dá trh, to dá. Taky bych chtěl něco, co na trhu není, ale s tím je prozatím problém. Musíme počkat na pokročilejší 3D tiskárny.