Domů » Bleskovky » Yezz lákal do Barcelony na modulární smartphone Project Ara. Přesto jsme se dočkali zklamání (video)

Yezz lákal do Barcelony na modulární smartphone Project Ara. Přesto jsme se dočkali zklamání (video)

Americký výrobce Yezz lákal do Barcelony na modulární smartphone Project Ara, do jehož vývoje je společnost zapojena. Na dnešní domluvenou schůzku jsem se proto velice těšil – patřím mezi velké fanoušky Projectu Ara a nemohl jsem se dočkat, až si v reálu prohlédnu funkční prototyp a vyzkouším si práci s moduly. Občas to ale nevyjde úplně podle vašich představ, o čemž se můžete přesvědčit v přiloženém videu. Ale třeba se nám na MWC poštěstí a na funkční prototyp modulárního smartphonu narazíme u nějakého jiného výrobce.


…na takový titulek lákala tisková zprava společnosti Yezz, v reálu jsme se ale dočkali smutného překvapení 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. „Yezz lákal do Barcelony na modulární smartphone Project Ara. Přesto jsme se dočkali zklamání“

  Neda mi to…pri tomto projekte zazijete toho sklamania trochu viac (samozrejme IMHO).

 2. Headvay (neregistrovaný)

  Taky si trošku rýpnu. Moduly se nebudou umisťovat na display, ale do základového rámu (který jde mimochodem vidět na videu pod sklem). Hlavě že se redaktor halebal tím, že ho tento projekt jeden z nejzajímavějších a nezná ani základní koncepci projektu ARA. :(

  • Máte naprostou pravdu, také jsem při renderování videa zjistil, že jsem to řekl špatně. Za přeřeknutí se omlouvám, pár minut před tím jsem si s tím rámem hrál, ale zrovna když jsem točil video, tak mi ho odnesli a já si to neuvědomil :)

 3. Pavel (neregistrovaný)

  Zato ale smartphony Yezz projektu Ara, maji výborné pozorovací úhly i ze strany, jak jsem si všiml.

 4. Johny (neregistrovaný)

  Řikam to furt… neustále podnikání kroků jak potopit skvělej projekt.

  • a aky je rozdiel medzi vytvaranim projektu a naslednym potapanim a medzi nevytvorenim ziadne projektu… nemoze to byt obycajne zlyhanie ci nedotiahnuty napad ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).