Domů » Bleskovky » Yellow Jacket: Speciální pouzdro promění váš iPhone v elektrický paralyzér

Yellow Jacket: Speciální pouzdro promění váš iPhone v elektrický paralyzér

Pokud u sebe rádi nosíte něco na obranu a vlastníte iPhone, pak by se vám mohla líbit nová generace příslušenství s názvem Yellow Jacket. Jde totiž o speciální pouzdro pro iPhone 5(s/c), které obsahuje elektrický paralyzér. S výkonem 900 000 Voltů a 1,3 mA je možné oběti způsobit bolestivé křeče v oblasti doteku, což se může hodit třeba v případě přepadení. Mimo šikovný prostředek sebeobrany ale Yellow Jacket poslouží také jako záložní zdroj.

 

Na jedno nabití je tak možné buď provést až 50 útoků a nebo dvakrát dobít připojený iPhone. Vyšší než u běžného pouzdra je samozřejmě cena, která činí 149 USD (cca 3000 Kč), což je zároveň o 50 USD více než u předchozí generace. Ta však nabídla znatelně menší výkon i nižší kapacitu integrovaného akumulátoru, příplatek je tudíž opodstatněný.

YellowJacket iPhone taser-case hands-on

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Takže to není na obranu – je to útočné pouzdro (kapacita až 50 útoků) :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).