Sledujte nás na YouTube

Yellow Jacket: Speciální pouzdro promění váš iPhone v elektrický paralyzér

Pokud u sebe rádi nosíte něco na obranu a vlastníte iPhone, pak by se vám mohla líbit nová generace příslušenství s názvem Yellow Jacket. Jde totiž o speciální pouzdro pro iPhone 5(s/c), které obsahuje elektrický paralyzér. S výkonem 900 000 Voltů a 1,3 mA je možné oběti způsobit bolestivé křeče v oblasti doteku, což se může hodit třeba v případě přepadení. Mimo šikovný prostředek sebeobrany ale Yellow Jacket poslouží také jako záložní zdroj.

 

Na jedno nabití je tak možné buď provést až 50 útoků a nebo dvakrát dobít připojený iPhone. Vyšší než u běžného pouzdra je samozřejmě cena, která činí 149 USD (cca 3000 Kč), což je zároveň o 50 USD více než u předchozí generace. Ta však nabídla znatelně menší výkon i nižší kapacitu integrovaného akumulátoru, příplatek je tudíž opodstatněný.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Pipa (neregistrovaný)

    Takže to není na obranu – je to útočné pouzdro (kapacita až 50 útoků) :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *