Domů » Bleskovky » Xperia Z3 v testu s kalorickými bombami: Přežije útok Coca Coly a zábal v Nutelle? (video)

Xperia Z3 v testu s kalorickými bombami: Přežije útok Coca Coly a zábal v Nutelle? (video)

Netradiční testy odolnosti jsou u smartphonů velice populární. Jen co pomalu odezněla kauza #bendgate s ohýbáním iPhone 6 Plus, na internetu se začaly objevovat další šílené testy. Jedním z posledních je například test nového modelu Sony Xperia Z3 (recenze), který autor vykoupal v Coca Cole a následně mu ještě dopřál zábal v Nutelle.


Novinka od Sony se Nutelly opravdu nebojí :-)

Xperia Z3 a Z3 Compact se pyšní stupněm krytí IP68, což v praxi znamená, že je telefon kompletně odolný vůči vniknutí prachu a nevadí mu ani koupel ve vodě za podmínek, které si určí výrobce (v tomto případě je to hloubka 1,5 metru po dobu 30 minut). Jak napoví následující videa, Xperia Z3 se nemusí obávat ani Coca Coly či Nutelly.

O sladkém nápoji je známo, že obsahuje kyselinu fosforečnou a citronovou, avšak ve velmi malé koncentraci, takže kromě ulepení telefonu kvůli zvýšenému obsahu cukru žádné další komplikace na těle nezpůsobí. A  mýty o tom, že se mince či hřebík přes noc ponořený do Coca Coly rozpustí, také nejsou pravdivé.

Mrkněte se, kde Xperii Z3 sehnat za nejlepší cenu

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. To je furt, říjen, konec okurkové sezóny, podzim nabitý novinkami, zbrojení na vánoce a pak snad celým min. CZ webem koluje tenhle nesmysl…:) Takže okurková sezóna pokračuje?:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).