Sledujte nás na YouTube

Xolo chystá “nejrychlejší smartphone světa”: Představí jej 14. března

Už nějaký čas známe definitivní datum představení dlouho očekávaného Samsungu Galaxy S4 – stane se tak 14. března v New Yorku. Zdá se však, že tento den nebude odhaleno jedno zajímavé zařízení, ale hned dvě. Poměrně neznámý výrobce Xolo se pokusí odvést trochu pozornosti od hlavní události dne a slibuje představení nejrychlejšího smartphone světa s procesorem Intel. Představení se má konat v 16:00 indického času ve městě Goa. Mnoho dalších detailů zatím není známo, lze však očekávat, že většinu nadšenců bude zajímat spíše nová vlajková loď korejského výrobce, než telefon od společnosti, o které sotva slyšeli.

I vzhledem k faktu, že Samsung Galaxy S4 nejspíše bude poháněn osmijádrovým procesorem Samsung Exynos Octa, se Xolo výše uvedeným tvrzením zhostilo velmi těžkého úkolu a skutečnost bude pravděpodobně nakonec úplně jiná. Bohužel zatím nemáme ani náčrt hardwarových parametrů tajemného Xola, a o to větším překvapením by bylo, kdyby tento výrobce představil něco opravdu revolučního. Naštěstí do odhalení pravdy zbývá již jen pár desítek hodin a my vás samozřejmě budeme o veškerém dění informovat.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Velda (neregistrovaný)

    Tak aby bylo jasno, tak modelová řada ve významu značky nikdy nepřipravuje telefon, většinou to dělá vždycky nějaká firma. Xperiu Z taky nepřipravila Xperia, ale Sony.

    Xolo je značka Lavy International, jeslti máte někdo krátkou paměť, tak stojí za jedním prvních smartphonů s Intelem Inside.

  2. michal (neregistrovaný)

    *Xperii -.-

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *