Xolo chystá „nejrychlejší smartphone světa“: Představí jej 14. března

Už nějaký čas známe definitivní datum představení dlouho očekávaného Samsungu Galaxy S4 – stane se tak 14. března v New Yorku. Zdá se však, že tento den nebude odhaleno jedno zajímavé zařízení, ale hned dvě. Poměrně neznámý výrobce Xolo se pokusí odvést trochu pozornosti od hlavní události dne a slibuje představení nejrychlejšího smartphone světa s procesorem Intel. Představení se má konat v 16:00 indického času ve městě Goa. Mnoho dalších detailů zatím není známo, lze však očekávat, že většinu nadšenců bude zajímat spíše nová vlajková loď korejského výrobce, než telefon od společnosti, o které sotva slyšeli.

I vzhledem k faktu, že Samsung Galaxy S4 nejspíše bude poháněn osmijádrovým procesorem Samsung Exynos Octa, se Xolo výše uvedeným tvrzením zhostilo velmi těžkého úkolu a skutečnost bude pravděpodobně nakonec úplně jiná. Bohužel zatím nemáme ani náčrt hardwarových parametrů tajemného Xola, a o to větším překvapením by bylo, kdyby tento výrobce představil něco opravdu revolučního. Naštěstí do odhalení pravdy zbývá již jen pár desítek hodin a my vás samozřejmě budeme o veškerém dění informovat.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku