Sledujte nás na YouTube

Xiaomi začalo pro model Mi 4 nabízet stylové zadní kryty ze dřeva

Společnost Xiaomi při premiéře modelu Mi 4 (recenze) ukázala také několik dřevěných krytů, kterými lze ozdobit zadní stranu telefonu. Po uvedení smartphonu na trh se po nich ale slehla zem, ale ne na dlouho. Na domácím čínském trhu totiž výrobce uvedl na trh rovných šest zadních krytů s odlišným provedením, které alespoň z ilustračních obrázků vypadají opravdu povedeně.

Cena jednoho krytu byla stanovena na 69 CNY, což je zhruba 280 Kč. V tuto chvíli kryty bohužel není možné koupit nikde jinde, než v čínském e-shopu Xiaomi a případně v lokálních kamenných prodejnách. Doufejme ale, že se brzy dočkáme uvedení také do světové distribuce, případně že do České republiky kryty začne dovážet některý z distributorů.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Peete (neregistrovaný)

    Vypadá to parádně :-)

  2. Lister0 (neregistrovaný)

    No vypadá to opravdu dobře, dřevo je prostě dřevo, ale jde tu skutečně o dřevo nebo jen plastovou potvoru s jeho imitací?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *