Domů » Bleskovky » Xiaomi oslavuje skvělé prodeje modelu Mi3 speciální zlatou verzí

Xiaomi oslavuje skvělé prodeje modelu Mi3 speciální zlatou verzí

Čínské telefony táhnou a zaznamenávají úspěch nejen ve své domovině, ale i na globálních trzích. Například společnost Xiaomi za první polovinu roku prodala 26 milionů smartphonů, přičemž deset milionů tvořily prodeje vlajkové lodě Mi3 (recenze). K oslavě tohoto kulatého čísla připravil výrobce exkluzivní verzi telefonu Mi3 v barvě champagne gold.

 

Úspěch modelu Mi3 má na svědomí kvalitní zpracování, výkonný hardware, povedený displej a v neposlední řadě také cena, která je výrazně nižší, než ceny vlajkových lodí renomovaných značek. Zlatá varianta bude bohužel dostupná pouze na domácím čínském trhu, letos je však očekávána jeho vylepšená verze Mi3S a také plnohodnotný nástupce Mi4,

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Hezká čísla :-)

  2. gabik (neregistrovaný)

    Tak zpravání za to může každopádně :D. Hezkej preklep.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).