Xiaomi na příští týden chystá „mega“ tiskovku. Dočkáme se Mi 11 Ultra?

Xiaomi Mi 11 Ultra 6

Společnost Xiaomi si na příští pondělí naplánovala online tiskovou konferenci, kterou na sociálních sítích označuje hashtagem #XiaomiMegaLaunch. Očekávat tak můžeme spoustu nových produktů, kterým bude vévodit nový vlajkový smartphone Xiaomi Mi 11 Ultra.

xiaomi

Nový vlajkový model

Funkci úřadující vlajkové lodě prozatím zastává prosincový model Mi 11, ovšem o úplný vrchol nabídky čínského výrobce se rozhodně nejedná – chybí mu například zvýšená odolnost nebo teleobjektiv. Xiaomi připravuje ještě další smartphony z této řady, přičemž na vrcholu nabídky má stát model Xiaomi Mi 11 Ultra vybavený 120× hybridním zoomem, obrovským 50Mpx snímačem Samsung ISOCELL Bright GN2, zadním displejem a 120W nabíjením.

mi 11 ultra
Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi na čínské sociílní sítí Weibo láká nejen na příchod vrcholového modelu Mi 11 Ultra, ale i na premiéru varianty s přídomkem Pro.

mi pro mi ultra

NepřehlédněteXiaomi Mi 11 Ultra šokuje dvěma displeji i masivním foťákem se 120× zoomem

Spekuluje se i o chystaném odlehčeném smartphonu Mi 11 Lite, který má za nižší cenu přinést výbavu vyšší střední třídy poháněnou čipsetem Qualcomm Snapdragon 775G. Od Xiaomi se rovněž v brzké době očekává odhalení vůbec prvního ohebného smartphonu, zatím však nevíme, zda se jej bude chystaná tiskovka týkat.

Akce bude začínat příští pondělí 29. března v 12:30 našeho času a bude streamována online.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku