Xiaomi míří na český trh, prodej začne 18. listopadu

Málo je někdy více nebo lépe začít malými věcmi než se honit za přeludy,“ tak by se dala přeneseně vystihnout filozofie společnosti Xiaomi. Ta byla založena v roce 2010 a od svého vzniku se po celý rok věnovala tvorbě nového a velmi kvalitního OS na bázi Androidu – MIUI. Pak teprve uvedla na trh svůj první mobilní telefon. Postupovat pomalu se společnosti vyplatilo – společnost na trh uvedla chytré telefony, které porážejí i zavedené značky, dlouhodobě etablované na trhu mobilních technologií.


Na webu XiaomiMobile.cz aktuálně naleznete odpočet signalizující oficiální spuštění

A telefony budou už brzy oficiálně dostupné i na českém trhu. Internetový obchod LevnéSmartphony.cz v pondělí 18. listopadu v 11:00 spustí oficiální e-shop pro náš trh na doméně XiaomiMobile.cz, prodej doplní i autorizovaný servis. Web bude kompletně v českém jazyce a dozvíte se zde více nejen o společnosti a její filozofii, ale hlavně o produktech. Na stránkách můžete zakoupit v České republice zatím nedostupné telefony, z počátku pouze v limitovaném množství.

Podařilo se nám zjistit, že v den spuštění budou k dispozici modely Xiaomi Hongmi (Red Rice) a Xiaomi Mi2s. Evropská verze Xiaomi Mi3 bude dostupná v průběhu prosince.

Při uvedení nových produktů na trh v jiných zemích je Xiaomi pověstné ohromným zájmem zákazníků, kdy se desetitisíce telefonů vyprodají v řádech desítek sekund (více informací).

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku