Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Mi2A s pětipalcovým fullHD displejem: Premiéra už v květnu

Před nedávnem jste si na SmartManii mohli přečíst rozsáhlou recenzi čínského zázraku Xiaomi 2, který za nízkou cenu nabízí nebývale kvalitní hardware. Je velká škoda, že stejně jako mnoho jiných zajímavých zařízení z Číny (kupříkladu Oppo Find 5) , se Xiaomi nedostalo do prodeje v České republice. Fanoušci již pomalu začínají vyhlížet nástupce, který oproti očekáváním nejspíše neponese označení Xiaomi 3, ale “pouze” Xiaomi Mi2A. Tím nejhlavnějším vylepšením by měl být pětipalcový fullHD displej.

Ve výbavě by neměla chybět vcelku tradiční kombinace čtyřjádrového procesoru, 2 GB operační paměti a fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx. Oficiálního představení bychom se měli dočkat již v květnu letošního roku a není také vyloučeno, že Mi2A bude jen mezistupněm mezi Xiaomi 2 a 3, jehož představení dosud bylo očekáváno během srpna. Nutno podotknout, že tyto informace nejsou ničím podložené a tak se nedá vyloučit, že skutečnost nakonec bude úplně jiná.

 
Na internetu se dnes rovněž objevila fotografie, na které se údajně má nacházet Xiaomi MI2a. Některé zdroje však uvádějí, že jde rovnou o chystaný 5,5″ model Xiaomi Mi3.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

11 komentářů

  1. uni (neregistrovaný)

    “Premiéra už v květnu” 2x jsem se podíval na datum, ne není apríl a ani není nijak datum přibližující květen na “už”. Kdybyste napsali už příští týden nebo ke konci měsíce, dobře, ale někdy i za 1/4 roku???

  2. Tior (neregistrovaný)

    Další kdo se nechal strhnout módou 5″? Přijde mi to na mobil opravdu hodně a bohužel tím dost výrobců svoje jinak hodně zajímavé modely zabíjí (5,5″ už ani nekomentuju) . To už rovnou můžu místo telefonu používat tablet :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *