Xiaomi Mi2A s pětipalcovým fullHD displejem: Premiéra už v květnu

Před nedávnem jste si na SmartManii mohli přečíst rozsáhlou recenzi čínského zázraku Xiaomi 2, který za nízkou cenu nabízí nebývale kvalitní hardware. Je velká škoda, že stejně jako mnoho jiných zajímavých zařízení z Číny (kupříkladu Oppo Find 5) , se Xiaomi nedostalo do prodeje v České republice. Fanoušci již pomalu začínají vyhlížet nástupce, který oproti očekáváním nejspíše neponese označení Xiaomi 3, ale „pouze“ Xiaomi Mi2A. Tím nejhlavnějším vylepšením by měl být pětipalcový fullHD displej.

Ve výbavě by neměla chybět vcelku tradiční kombinace čtyřjádrového procesoru, 2 GB operační paměti a fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx. Oficiálního představení bychom se měli dočkat již v květnu letošního roku a není také vyloučeno, že Mi2A bude jen mezistupněm mezi Xiaomi 2 a 3, jehož představení dosud bylo očekáváno během srpna. Nutno podotknout, že tyto informace nejsou ničím podložené a tak se nedá vyloučit, že skutečnost nakonec bude úplně jiná.

 
Na internetu se dnes rovněž objevila fotografie, na které se údajně má nacházet Xiaomi MI2a. Některé zdroje však uvádějí, že jde rovnou o chystaný 5,5″ model Xiaomi Mi3.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku