Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi2A s pětipalcovým fullHD displejem: Premiéra už v květnu

Xiaomi Mi2A s pětipalcovým fullHD displejem: Premiéra už v květnu

Před nedávnem jste si na SmartManii mohli přečíst rozsáhlou recenzi čínského zázraku Xiaomi 2, který za nízkou cenu nabízí nebývale kvalitní hardware. Je velká škoda, že stejně jako mnoho jiných zajímavých zařízení z Číny (kupříkladu Oppo Find 5) , se Xiaomi nedostalo do prodeje v České republice. Fanoušci již pomalu začínají vyhlížet nástupce, který oproti očekáváním nejspíše neponese označení Xiaomi 3, ale „pouze“ Xiaomi Mi2A. Tím nejhlavnějším vylepšením by měl být pětipalcový fullHD displej.

Ve výbavě by neměla chybět vcelku tradiční kombinace čtyřjádrového procesoru, 2 GB operační paměti a fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx. Oficiálního představení bychom se měli dočkat již v květnu letošního roku a není také vyloučeno, že Mi2A bude jen mezistupněm mezi Xiaomi 2 a 3, jehož představení dosud bylo očekáváno během srpna. Nutno podotknout, že tyto informace nejsou ničím podložené a tak se nedá vyloučit, že skutečnost nakonec bude úplně jiná.

 
Na internetu se dnes rovněž objevila fotografie, na které se údajně má nacházet Xiaomi MI2a. Některé zdroje však uvádějí, že jde rovnou o chystaný 5,5″ model Xiaomi Mi3.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

11 komentářů

  1. „Premiéra už v květnu“ 2x jsem se podíval na datum, ne není apríl a ani není nijak datum přibližující květen na „už“. Kdybyste napsali už příští týden nebo ke konci měsíce, dobře, ale někdy i za 1/4 roku???

  2. Tior (neregistrovaný)

    Další kdo se nechal strhnout módou 5″? Přijde mi to na mobil opravdu hodně a bohužel tím dost výrobců svoje jinak hodně zajímavé modely zabíjí (5,5″ už ani nekomentuju) . To už rovnou můžu místo telefonu používat tablet :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).