Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Max 2: obří baterie, 6,44″ displej a premiéra už příští týden

Xiaomi Mi Max 2: obří baterie, 6,44″ displej a premiéra už příští týden

Xiaomi příští týden zřejmě nepředstaví jen svůj nový vlajkový model Mi 6 (informovali jsme zde), ale také obří tabletofon Mi Max 2. Ten by měl podle nejnovějších informací lákat na 6,44″ displej s Full HD rozlišením.

Dalším lákadlem by měla být baterie s kapacitou 5 000 mAh, která má zajistit velmi slušnou výdrž na jedno nabití. Výrobce by měl nabízet variantu Standard s procesorem Snapdragon 626 společně s výkonnější variantou postavenou na Snapdragonu 660. Ve výbavě dále nemá chybět 5Mpx selfie kamerka a nejnovější Android 7.1 Nougat.

xiaomi_2016-May-10.0
Původní Mi Max z roku 2016 by se měl příští týden dočkat nástupce

Další specifikace zatím neznáme, odhaleny by ale měly být příští středu 19. dubna. Klasická varianta se bude v Číně prodávat v přepočtu za zhruba 5 500 Kč, vybavenější verze má stát 6 200 Kč.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz. Loňský model Mi Max můžete pořídit zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).