Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 5: známe datum představení

Xiaomi Mi Band 5: známe datum představení

Xiaomi je značkou, která se rychle rozšířila po celém světě. Fitness trackery od tohoto výrobce jsou velmi oblíbeným příslušenstvím a za nízkou cenu nabízejí většinu toho, co mnohem dražší konkurence. Xiaomi Mi Band 4 je stabilně nejprodávanějším chytrým náramkem na českém trhu. Není se tedy čemu divit, že fanoušci již očekávají příchod nové generace. Zprávy ze serveru GizChina nyní prozradily, že Xiaomi Mi Band 5 se představí již 11. června.

Xiaomi Mi Band 4 cestina
Xiaomi Mi Band 4 je stále velmi oblíbeným chytrým náramkem. Za pár dní se dočkáme jeho nástupce

Tip: Xiaomi Mi Band 5 nabídne tři zásadní novinky. Stane se opět bestsellerem?

Zpráva také potvrdila dřívější spekulace o výbavě. Na přední straně má být 1,2 palcový OLED displej a mimo běžné trackovací funkce se zde dočkáme také SpO2 senzoru. Žhavým tématem debaty je také podpora NFC plateb a Google Pay. V domovské Číně bylo NFC už u loňského modelu, ale letos by se této funkce u Mi Bandu 5 měl dočkat mezinárodní trh.

Vhod přijde také virtuální asistentka Alexa (v Číně XiaoAi) a také cena. Mi Band 5 by se totiž měl prodávat za zhruba 600 Kč bez DPH (přepočet z Čínské měny). Nebude se tak zřejmě jednat o žádné výrazné zdražení a Mi Band páté generace může navázat na úspěch svého předchůdce.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

9 komentářů

  1. Za tý prachy pohoda. Samsung Galaxy Fit E se může zahrabat i za těch 590kc, co se teď prodává. Displej katastrofa

  2. těším se, mam trojku a uz to chce upgrade.

  3. Už se těšim mám 4. a už se těšim

  4. Pokud to bude stát opravdu těch 600 Kč a bude to umět platit, tak to bude naprostá bomba a hit. Snad se platit naučí i další hodinky od Xiaomi.

  5. Taky mě zajímá jen NFC. (protože taky mám 4).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).