Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 6 začíná dostávat globální verzi MIUI 9, ostatní telefony budou brzy následovat

Xiaomi Mi 6 začíná dostávat globální verzi MIUI 9, ostatní telefony budou brzy následovat

Společnost Xiaomi od letošních letních prázdnin testuje novou verzi svého prostředí MIUI s pořadovým číslem 9, kterou postupně dostane více než 20 podporovaných smartphonů (kompletní přehled). Oficiální vypouštění aktualizace má započnout tento čtvrtek 2. listopadu, některé kusy vlajkového modelu Mi 6 se však dočkaly updatu již dnes.

Globální software nese označení MIUI V9.0.1.0.NCAMEI a přináší spoustu novinek – chytrého asistenta, vyhledávač fotografií, nový spouštěč aplikací a zamykací obrazovku, systémové optimalizace, podporu dvou aplikací na jedné obrazovce, nová pravidla pro blokování hovorů a nové ikony a animace pro otvírání a zavírání aplikací.

Čtvrtek s sebou nepřinese pouze novou verzi MIUI, ale také nový smartphone ze zbrusu nové řady. Xiaomi zatím vypouští do světa komiksové upoutávky, které mají společný hashtag #LightningFast.

Kromě něj se také objevuje hashtag #YourBestSelfie, očekávat tak můžeme kvalitní autoportréty a rychlost, kterou nejspíše přinese nové prostředí MIUI.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments