Domů » Bleskovky » Xiaomi DDPAI: praktická kamera do auta s nočním viděním

Xiaomi DDPAI: praktická kamera do auta s nočním viděním

Xiaomi nejsou jen mobilní telefony, na což ostatně už většina lidí přišla. Na vlastním obchodě Youpin tento čínský gigant vypustil do světa kameru do automobilů DDPAI miniONE Dashcam Night Vision. Nejedná se o první počin Xiaomi na poli kamer do automobilů, nicméně tato vylepšená verze přinesla jedno zásadní vylepšení, konkrétně podporu natáčení za zhoršených světelných podmínek.

Xiaomi DDPAI kamera do auta

Xiaomi DDPAI: kompaktní kamera do auta

Předností DDPAI miniONE Dashcam Night Vision je kromě malých rozměrů také možnost otočit objektiv o 360º, takže snadno můžete natáčet i interiér vozidla. S pomocí hlasových příkazů pak můžete ovládat některé funkce, jako například pořízení snímku bez nutnosti fyzicky se kamery dotknout. MiniONE se pyšní senzorem Sony IMX307 s velikostí pixelů 2.9um a světelností f/1.8.

Xiaomi DDPAI je praktická kamera do auta s nočním viděním
Xiaomi DDPAI je praktická kamera do auta s nočním viděním

DDPAI miniONE Dashcam Night Vision je dostupná ve dvou paměťových verzích – 16 a 32 GB a velmi příjemnou cenou, která je 298 yuanů (cca 1 000 korun) v případě nižší kapacity a 369 yuanů (cca 1 200 korun) v případě vyšší kapacity.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Antonín
Anonym
Antonín
Offline

A kde tuto kameru mohu koupit?? Díky. Antonín

Karle
Uživatel
Karle
Offline

Viděl jsem ji už i na Amazonu.

Je to zjednodušená DDPAI Mini3, s menším rozlišením, levnější. Bohužel zjednodušení se dotklo i držáku, kdy u Mini3 je přívod MicroUSB a napájecí jack je pevně v držáku, takže kamerku nasadíte a jedete. U MiniONE je pro napájení kabel přímo s jackem a musíte jej do kamerky v držáku strkat zvlášť, dokonce v přesném úhlu natočení, což je neohrabané až pitomé, výhoda držáku se tím úplně anuluje. Dokonce se objevila i verze Mini3c, která má vysoké rozlišení (1600 řádek) jako Mini3, ale pitomý držák jako MiniONE.

tatko
Anonym
tatko
Offline

Jde to video nejak streamovat pres mobil (pres data) na nejaky cloud?

Karl
Anonym
Karl
Offline

Ahoj podívej se do srovnání tady: [odkaz]