Domů » Bleskovky » Xiaomi chce tento rok dosáhnout hranice 100 milionů prodaných telefonů

Xiaomi chce tento rok dosáhnout hranice 100 milionů prodaných telefonů

Společnost Xiaomi roste raketovým tempem. Minulý rok prodala 61 milionů telefonů a tento rok plánuje cifru navýšit na 80 až 100 milionů, řekl CEO společnosti, Lei Jun.

Xiaomi nyní pouze doufá, že všichni dodavatelé budou schopni dostát svým závazkům a dodat sjednané počty dílů, aby nedočkaví zákazníci nemuseli na telefony dlouho čekat. Lei Jun také zdůraznil, že společnost vkládá velké úsilí do kontroly kvality své produkce a snaží se produkovat vysoce kvalitní zařízení.

 

Růst společnosti je ohromující, vzhledem k tomu, že oficiálně svá zařízení nedodává do celého světa, ale jen na několik trhů. Její potenciál je obrovský, bude zajímavé sledovat, zda se společnosti podaří jej dostatečně využít.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).