Domů » Články » Xiaomi boří další odvětví: Přichází Xiaomi Yi kamery pro sportovce, auta i domov

Xiaomi boří další odvětví: Přichází Xiaomi Yi kamery pro sportovce, auta i domov

Špičkové Xiaomi Yi produkty vzaly český trh útokem a uživatelům nabízí nevídanou kvalitu i funkce za nižší ceny, než bývalo zvykem. Full HD akční kamera za 2,5 tisíce korun, kvalitní kamera do auta s ADAS asistentem, kamery pro hlídání domácnosti či jedna z nejlepších akčních kamer na trhu.

Společnost YI Technology, která patří pod křídla čínského Xiaomi, prodala hned v prvním roce přes 1,5 milionu akčních kamer a 2 miliony kamer pro hlídání domácnosti. Výrobce kamer a nově i dronů navíc nedávno získal investici v hodnotě 90 milionů dolarů. Čeští zákazníci se díky oficiálnímu vstupu na náš trh mohou těšit na produkty s českou lokalizací, dvouletou zárukou i autorizovaným servisem.

TIP: Pozor na šedý dovoz. Důrazně doporučujeme nákup jen u prověřeného prodejce. Pokud má kamera interface v čínštině, nevztahovala by se na ni záruka výměny kus za kus a nesplňovala by potřebnou homologaci pro provoz v EU.

YI Action Camera 4K – to nejlepší pro sport i adrenalin

Vývoj akčních kamer urazil za poslední léta mílové kroky, YI Action Camera 4K v sobě sdružuje nejmodernější technologie a nejpokročilejší funkce v tomto segmentu. Podpora 4K rozlišení, režim Full HD se 120 FPS, dotykový displej či elektronická stabilizace obrazu.

Díky vysoké kapacitě baterie dokáže YI Action Camera 4K nahrát až 2 hodiny záznamu v nejvyšším 4K rozlišení. Chybět nemůže ani Bluetooth či Wi-Fi konektivita, díky které lze kameru ovládat i pomocí mobilního telefonu.

YI 4K Action Camera

YI Action Camera 4K představuje špičku portfolia Xiaomi YI, která dokazuje, že produkty YI přináší nejlepší kamery ve všech oblastech do cenového segmentu, kde na to nejsou zákazníci zvyklí.

YI Action Camera 4K GoPro HERO4 Black
Displej 2,19”, dotykový, barevný stavový, černobílý
Výdrž 120 minut ve 4K/30FPS 65 minut ve 4K/30FPS
Gyroskop/akcelerometr ano, 3 osy ne
Mikrofon duální mikrofon jeden mikrofon
Elektronická stabilizace ano ne
Rozlišení videa až 4K 30FPS, 720p 240FPS až 4K 30FPS, 720p 240 FPS

YI Action Camera FHD – legenda mezi akčními kamerami

Vůbec nejoblíbenějším YI produktem mezi českými uživateli, a nejspíše i nejoblíbenější akční kamerou na trhu, je YI Action Camera FHD. Za cenu 2 499 Kč totiž přináší špičkové FullHD video s 60 FPS, velmi kvalitní fotografie, sympatickou konstrukci i Wi-Fi konektivitu.

Yi Action Camera - bílá 1

Kvalita záznamů je srovnatelná s několikanásobně dražší konkurencí a díky pestré paletě příslušenství se může stát společníkem při libovolném sportu, potápění i jízdě na motocyklu nebo závodním automobilu. To vše jsou vlastnosti a funkce v cenovém segmentu, kde to dříve bylo nemyslitelné.

YI Dash Camera – chraňte své auto chytře, kvalitně a levně

Je pravdou, že kamera v autě Vám život zachránit nemusí, ale může se stát v případě nehody Vaším jediným svědkem, což Vám ušetří statisíce korun. YI Dash Camera do auta nabízí skvělý kompromis mezi cenou, špičkovou kvalitou obrazu a funkcemi.

Yi Dash Camera - zlatá 1

S lákavou cenou 2 499 Kč nabídne výborný Full HD obraz (60 FPS) ve dne i v noci, kompletní českou lokalizaci, chytrý asistent ADAS v češtině, který může odvrátit nehodu, i možnost ovládat kameru přes mobilní telefon díky Wi-Fi konektivitě.

YI Home Camera – péče o domácnost a svůj majetek

Hlídání svého domu nebo majetku nemusí být vůbec nákladnou záležitostí, pokud si pořídíte inteligentní domácí kamery od YI. Home Camera HD s cenou 1 199 Kč snímá nepřetržitě prostor před sebou a v případě neobvyklých událostí Vás ihned upozorní, ať už jste kdekoliv.

yi-home-camera

Model YI Home Camera FHD za 2 499 Kč vylepšuje kvalitu obrazu a přidává i inteligentnější rozpoznávání snímaných osob a analýzu zvuku. Oba modely se pak pochlubí jedinečnou funkcí – díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru lze skrze kameru a mobilní telefon komunikovat na dálku. Můžete tak rodině ohlásit svůj brzký návrat domů nebo okřiknout neposlušného psa.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.yistyle.cz nebo ve skupině na Facebooku.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.