TOPlist

XDA Trion (HTC TyTN): Objeví se v nabídce českého operátora O2 ?

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-HTC TyTNa je v současné době v České republice možné zakoupit pouze v internetových obchodech. Stále je tu ale naděje, že se s TyTNem před Vánoci setkáme také v nabídce našeho operátora O2, který by jej měl nabídnout pod název XDA Trion. Již dříve jsme kontaktovali tiskové centrum (tehdy ještě společnosti Eurotel), kdy nám bylo potvrzeno, že tento přístroj testují (viz. tato bleskovka).

Dnes jsem se na základě diskuze ve fóru rozhodl tiskové centrum kontaktovat znovu a jejich odpověď je o něco pozitivnější. Paní Miroslava Mikulíková mi potvrdila, že O2 Czech republic TyTNa neustále testuje a během měsíce budou známy podrobnější informace. Že bychom se tedy konečně dočkali a mnozí si tak mohli pod stromeček nadělit pěkný dárek? O2 XDA Trion na mě designově působí mnohem příjemněji než klasický TyTN, hardwarově se ale jedná o zcela totožná zařízení. U T-Mobilu zatím mlčí a stejné ticho po pěšině můžeme očekávat i od Vodafonu. Situaci ohledně Triona budu dále monitorovat a jakmile budeme vědět více, dozvíte se o tom.

1

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku