Sledujte nás na YouTube

XCOM: Enemy Unknown dorazil na Android, připravte si 3,6 GB prostoru

XCOM: Enemy Unknown patřila mezi nejlépe hodnocené hry roku 2011 a pro mnohé bylo velkým překvapením, když výojáři rok poté oznámili port pro iOS. Ten nakonec dopadl velmi dobře a oproti verzi z velkých platforem strádal snad jen v oblasti grafiky a ergonomie ovládání.

 

Bylo otázkou času, než se této výtečné strategie dočká i Android a nyní se tak stalo. Titul je v Obchodě Play dostupný za 240 Kč a mimo dostatečně výkonného hardwaru potřebujete alespoň 3,6 GB volného místa.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. lojzik (neregistrovaný)

    Parim na Nexusu 4 a super. Akorat ho to dost zahriva :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *