Domů » Články » WM5torage: Perfektní utilita pro Smartphone a PPC s OS WM5.0

WM5torage: Perfektní utilita pro Smartphone a PPC s OS WM5.0

WM5torageVšechny majitele zařízení (SP a PPC) s operačním systémem Windows Mobile 5.0 teď jistě potěším informací o novém freeware programu s WM5torage. A co vlastně umí? Velmi užitečnou věc – dokáže na PC zobrazit obsah vaší paměťové karty jako nový disk. Je jasné, že ActiveSync vlastně zvládá téměř totéž, ale tato utilita nevyžaduje, aby byl právě AS na PC nainstalován, a přesto si můžete přes vaše zařízení prohlížet obsah paměťové karty! To se hodí zejména pokud se ocitnete někde v terénu bez čtečky a budete zrovna muset pracovat s daty na kartě.

Na kartu můžete i zapisovat – pracujete s ní tedy jako s dalším pevným diskem, což je velmi praktické. Snad jedinou nevýhodou je nekompatibilita se staršími OS (WM2002,2003/SE), na stolním PC je potřeba OS Windows 2000/NT nebo XP.

Utilitu stahujte v naší Download sekci.

Screenshot:
1

Zdroj: MoDaCo.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. …a nebo synchro. kolébku (jak já vám to miniUSB závidím ).

  2. jj díky za doplnění, na to jsem zapomněl

  3. je venku verze 1.3

  4. diky za info, program jsem aktualizoval v nasi Download sekci na verzi 1.3

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).