Sledujte nás na YouTube

Wizz Air představil vlastní aplikaci pro iOS, Android bude následovat

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air dnes na tiskové konferenci v Praze představila zbrusu novou mobilní aplikaci pro iPhone, která umožňuje snadnou správu rezervovaných letenek, vyhledávání spojů a členům Wizz Air Discount Club také přímý nákup letenek. Uživatelé mohou snadno přidávat palubní i odbavená zavazadla, přikupovat všechny dostupné doplňkové služby jako například WIZZ XXLong nabízející místa v letadle s větším prostorem pro nohy či WIZZ Xpress pro přednostní nástup do letadla a k dispozici je také přímý přístup k informacím o letech.

   

Aplikace je v současné době dostupná v angličtině, v některé z dalších aktualizací se objeví také podpora češtiny. Na přelomu května a června by se rovněž měla objevit verze pro zařízení s Androidem a v plánu je také nativní verze pro iPad. Nenechte se také zmást, na Google Play se již jedna aplikace s názvem Wizz Air nachází, jde však o neoficiální verzi, která nenabízí všechny výše zmíněné funkce. Počítá se také s verzí pro Windows Phone, nicméně přesný termín pro její vydání zatím nebyl stanoven.

-

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *