Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Withings má novou továrnu. Zvládne vyrobit až 5 800 kombinací hodinek

Withings má novou továrnu. Zvládne vyrobit až 5 800 kombinací hodinek

Francouzská společnost Withings si během své existence prožila bouřlivé období, když byla nejprve koupena finskou Nokií, aby následně po dvou letech byla opět prodána jednomu z původních majitelů. Ten to s výrobcem hybridních hodinek a zdraví měřící elektronikou myslí vážně, o čemž svědčí například jeden z posledních modelů Steel HR Sport, který jsme recenzovali.

withings move ecg

Na veletrhu CES v Las Vegas Withings taktéž nechyběli, přičemž s sebou přivezli trojici nových zařízení – chytrý měřič krevního tlaku, hybridní hodinky s EKG a dostupné hybridní hodinky ve volitelných barevných kreacích. Právě poslední zmíněný počin působil velmi zajímavě, neboť Francouzi slibovali úctyhodných 5 800 možných kombinací.

Z továrny na cigarety je továrna na zdraví

To se konečně stává realitou, neboť firma přebudovala bývalou továrnu na cigarety ve městě Issy-les-Moulineaux na výrobnu hybridních fitness hodinek. Díky blízkosti k sídlu firmy mohou designéři Withings nejen přímo dohlížet na kvalitu produktů, ale také zajistit dodání do 2-3 pracovních dnů.

withings move

Withings Move si můžete sami navrhnout přímo na stránkách společnosti za cenu od 79,95 euro (cca 2 000 korun). Předností hodinek je monitorování kroků a spánku při výdrži až 18 měsíců na standardní knoflíkovou baterii. Jen škoda, že Withings Move neupozorňují na notifikace, či neměří tepovou frekvenci.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments