Domů » Články » WinMobile Fusion: RSS a Torrent klient pro PocketPC

WinMobile Fusion: RSS a Torrent klient pro PocketPC

WM FusionSpolečnost Adisasta software vydala program WinMobile Fusion, který má implementovanou RSS čtečku a BitTorrent klienta. Díky němu můžete pohodlně sledovat novinky na oblíbených webových stránkách, a zároveň stahovat Torrenty. Aplikace pracuje se všemi standardy RSS (0.91, 0.92, 1.0, 2.0 a ATOM 0.3 a 1.0). RSS zdroje můžete třídit do skupin pro lepší orientaci. Oceníte i možnost změny velikosti písma pro čtení novinek.

Prostředí programu je velmi dobře uzpůsobené pro nováčky, pokročilejší uživatelé ocení možnost skinování aplikace. Program bohužel není šířený jako freeware, a cena plné verze není zrovna nejnižší – 25$. Demoverzi pro Windows Mobile 2003/SE stahujte zde, pro WM5.0 zde. Plnou verzi můžete zakoupit na oficiálních stránkách programu.

1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).