Domů » Články » Windows Vista – Sbohem a šáteček pro ActiveSync ?

Windows Vista – Sbohem a šáteček pro ActiveSync ?

Device CenterV chystaném operačním systému Windows Vista, který by na naše stolní PC měl dorazit koncem letošního roku, naleznete kromě spousty užitečných aplikací také program Windows Mobile Device Center, který jak už možná tušíte z titulku, plně zastoupí synchronizační nástroj ActiveSync.

Device Center nabídne vše, na co jsme doposud u ActiveSyncu zvyklí (a pěvně doufám, že vylepší to, z čeho občas někomu slézají vlasy). Dále se můžete těšit na nový uživatelský interface, vylepšené možnosti nastavení a spousty dalších voleb. Jak dále napsal redaktor serveru SmartphoneThoughts, který Device Center v betě WinVista důkladně otestoval, jeví se mu tato aplikace mnohem lepší, než současný ActiveSync a to je pro mne zase o důvod více pro přechod na Visty :-)

Obrázky z Device Centra:
1

2

3

Zdroj: SmartphoneThoughts.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Jen aby to nebyl jen ActiveSync zaobalený do jiného interface a „neodstranitelný“ jako IE

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).