WinCE plugin pro TotalCmd: Pracujte s vaším zařízením jako s pevným diskem

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

WinCE plugin pro Total Commander je skvělá utilitka s jejíž pomocí můžete prohlížet obsah vašeho Windows Mobile zařízení v TotalCommanderu (SP nebo PPC vidíte připojený jako další disk). Plugin bohužel vyžaduje mít nainstalovaný ActiveSync, jinak vám nebude fungovat. Po připojení jakéhokoliv zařízení (WinCE a WinMobile) se vám automaticky zobrazí jako další harddisk, se kterým můžete snadno pracovat. Tento plugin dokáže celkem usnadnit práci při kopírovaní souborů do telefonu a zpět. Já osobně tento plugin používám prakticky pořád, pojďme se proto nyní podívat, jak jej do TotalCommanderu nainstalovat.

Po stažení pluginu z naší Download sekce rozbalte ZIP archiv do libovolné složky (soubor wincefs.wfx), poté spusťte Total Commander pluginTotalCommander na vašem PC a v menu vyberte Konfigurace / Nastavení / Funkce a klepněte na tlačítko ModulySS. Nyní zvolte Přidat a vyberte cestu k souboru wincefs.wfx. Poté akci potvrďte. Nyní v TotalCommanderu uvidíte na seznamu dostupných disků také položku WinCE device a pokud máte právě připojený telefon k PC a aktivní ActiveSync tak se lehce dostanete na zařízení a můžete s ním pracovat jako s dalším diskem.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku