Domů » Články » WinCE plugin pro TotalCmd: Pracujte s vaším zařízením jako s pevným diskem

WinCE plugin pro TotalCmd: Pracujte s vaším zařízením jako s pevným diskem

WinCE plugin pro Total Commander je skvělá utilitka s jejíž pomocí můžete prohlížet obsah vašeho Windows Mobile zařízení v TotalCommanderu (SP nebo PPC vidíte připojený jako další disk). Plugin bohužel vyžaduje mít nainstalovaný ActiveSync, jinak vám nebude fungovat. Po připojení jakéhokoliv zařízení (WinCE a WinMobile) se vám automaticky zobrazí jako další harddisk, se kterým můžete snadno pracovat. Tento plugin dokáže celkem usnadnit práci při kopírovaní souborů do telefonu a zpět. Já osobně tento plugin používám prakticky pořád, pojďme se proto nyní podívat, jak jej do TotalCommanderu nainstalovat.

Po stažení pluginu z naší Download sekce rozbalte ZIP archiv do libovolné složky (soubor wincefs.wfx), poté spusťte Total Commander pluginTotalCommander na vašem PC a v menu vyberte Konfigurace / Nastavení / Funkce a klepněte na tlačítko ModulySS. Nyní zvolte Přidat a vyberte cestu k souboru wincefs.wfx. Poté akci potvrďte. Nyní v TotalCommanderu uvidíte na seznamu dostupných disků také položku WinCE device a pokud máte právě připojený telefon k PC a aktivní ActiveSync tak se lehce dostanete na zařízení a můžete s ním pracovat jako s dalším diskem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Ted uz by se stahovanim souboru nemel byt problem

  2. Jj, je to super plugin. Používám skoro denně a abych řekl pravdu, ani nevím, jak jinak lze do PDA nahrát nějaký soubor jinak, než právě přes TC s tímto pluginem.

  3. na win xp to jde na win 7 64 to nejde je nejake reseni ? neb se mi nepodarilo nalest jiny plugin :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).