Domů » Články » WinCE plugin pro TotalCmd: Pracujte s vaším zařízením jako s pevným diskem

WinCE plugin pro TotalCmd: Pracujte s vaším zařízením jako s pevným diskem

WinCE plugin pro Total Commander je skvělá utilitka s jejíž pomocí můžete prohlížet obsah vašeho Windows Mobile zařízení v TotalCommanderu (SP nebo PPC vidíte připojený jako další disk). Plugin bohužel vyžaduje mít nainstalovaný ActiveSync, jinak vám nebude fungovat. Po připojení jakéhokoliv zařízení (WinCE a WinMobile) se vám automaticky zobrazí jako další harddisk, se kterým můžete snadno pracovat. Tento plugin dokáže celkem usnadnit práci při kopírovaní souborů do telefonu a zpět. Já osobně tento plugin používám prakticky pořád, pojďme se proto nyní podívat, jak jej do TotalCommanderu nainstalovat.

Po stažení pluginu z naší Download sekce rozbalte ZIP archiv do libovolné složky (soubor wincefs.wfx), poté spusťte Total Commander pluginTotalCommander na vašem PC a v menu vyberte Konfigurace / Nastavení / Funkce a klepněte na tlačítko ModulySS. Nyní zvolte Přidat a vyberte cestu k souboru wincefs.wfx. Poté akci potvrďte. Nyní v TotalCommanderu uvidíte na seznamu dostupných disků také položku WinCE device a pokud máte právě připojený telefon k PC a aktivní ActiveSync tak se lehce dostanete na zařízení a můžete s ním pracovat jako s dalším diskem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Ted uz by se stahovanim souboru nemel byt problem

  2. kenpa (neregistrovaný)

    Jj, je to super plugin. Používám skoro denně a abych řekl pravdu, ani nevím, jak jinak lze do PDA nahrát nějaký soubor jinak, než právě přes TC s tímto pluginem.

  3. jukl (neregistrovaný)

    na win xp to jde na win 7 64 to nejde je nejake reseni ? neb se mi nepodarilo nalest jiny plugin :(

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *