Domů » Bleskovky » WebExpo 2014 se blíží: Jaký program si pro nás pořadatelé připravili?

WebExpo 2014 se blíží: Jaký program si pro nás pořadatelé připravili?

Ani ne za dva týdny bude v centru Prahy rušno! 12.-14. září bude totiž probíhat WebExpo, největší konference ve střední Evropě pro všechny , kteří se pohybují v online prostředí a chtějí zůstat v obraze. Program bude rozdělen do 3 dnů. Představí přes 1 400 online expertů z celého světa, kteří si navzájem předají nové zkušenosti a poznatky ze svých oborů.

Na pódiu uvidíte firmy jako Spotify, The Telegraph, Medium.com, Twitter, Avast, AVG, Seznam nebo Social Bakers. WEBEXPO 2014 odstartuje v pátek 12. září sérií workshopů, hlavní část pak odstartuje v sobotu od 10:00 v hlavním sále Lucerny. Na sestavení programu se letos podílela česká internetová špička, takže se můžete těšit na aktuální témata, která hýbou online světem.

Networking, odborné debaty, přednášky a workshopy se uskuteční na 7 místech (Lucerna, Světozor, Divadlo Bez Zábradlí, Česká Spořitelna, Cevro institut, Era svět a Wayra) pár kroků od sebe. U toho byste neměli chybět! Posuňte se profesně o krok dál a kupte si lístek dokud jsou!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).