Domů » Články » Warlords II: Připomeňme si starou klasiku na PocketPC

Warlords II: Připomeňme si starou klasiku na PocketPC

Warlords II pro PPCKdo by neznal herní sérii Warlords, legendu tahových strategií ze stolních počítačů. Společnost PocketPCstudios pro všechny fanoušky tohoto herního žánru připravila portaci pro kapesní počítače. Jejich Warlords II nabízejí 10 unikátních scénářů (map) ve kterých můžete svádět boje s 28 typy nepřátelských jednotek. Vlastnosti vašeho hrdiny můžete zlepšovat nejen na bojišti, ale i plněním různých questů (úkolů).

Umělá inteligence je na velmi dobré úrovni a rozhodně se tak při hraní nebudete nudit, grafika je velmi pěkně zpracovaná a proto by tato hra neměla chybět na PocketPC žádného fanouška této série.

Další informace a spousty screenshotů ze hry naleznete na oficiálních stránkách. Pokud si hru chcete vyzkoušet, můžete si stáhnout demoverzi z naší Download sekce (5,5MB). Plnou verzi je možné zakoupit na ClickGameru za 20$.

Co dodat na závěr ? Hra vypadá opravdu skvěle a s hratelností na tom také nebude nejhůře. Už teď se těším, až budu mít zase své PocketPC a Warlords II si vyzkouším.

Screenshoty ze hry:
1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Jiri, trochu jsi zaspal dobu, Warlords II jsou uz 3 roky stara hra…

  2. beecher: Ajta krajta mas pravdu, ja jsem v titulku na ClickGameru nejak preskocil slovicko ,,discount,, a omyl byl razem na svete…
    Takze puvodni zneni bleskovky by melo byt ze Warlords II byly o 10$ zlevneny (na 20$), ale vyrobce hry s touto akci vydal alespon aktualizovanou verzi hry, ktera prinasi opravu a vylepseni nekterych bugu… (jak tomu u novych verzi vetsinou byva ).
    Za tento mystake se omlouvam, priste budu cist pozorneji, priznam se ze pred tremi lety jsem se jeste ve svete WinMobile moc neangazoval a proto tento titul neznam.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).