TOPlist

Warlords II: Připomeňme si starou klasiku na PocketPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Warlords II pro PPCKdo by neznal herní sérii Warlords, legendu tahových strategií ze stolních počítačů. Společnost PocketPCstudios pro všechny fanoušky tohoto herního žánru připravila portaci pro kapesní počítače. Jejich Warlords II nabízejí 10 unikátních scénářů (map) ve kterých můžete svádět boje s 28 typy nepřátelských jednotek. Vlastnosti vašeho hrdiny můžete zlepšovat nejen na bojišti, ale i plněním různých questů (úkolů).

Umělá inteligence je na velmi dobré úrovni a rozhodně se tak při hraní nebudete nudit, grafika je velmi pěkně zpracovaná a proto by tato hra neměla chybět na PocketPC žádného fanouška této série.

Další informace a spousty screenshotů ze hry naleznete na oficiálních stránkách. Pokud si hru chcete vyzkoušet, můžete si stáhnout demoverzi z naší Download sekce (5,5MB). Plnou verzi je možné zakoupit na ClickGameru za 20$.

Co dodat na závěr ? Hra vypadá opravdu skvěle a s hratelností na tom také nebude nejhůře. Už teď se těším, až budu mít zase své PocketPC a Warlords II si vyzkouším.

Screenshoty ze hry:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku