Domů » Bleskovky » Vyzkoušejte si funkce sady Office 365 na měsíc zdarma

Vyzkoušejte si funkce sady Office 365 na měsíc zdarma

Microsoft předevčírem uvolnil aplikace z kancelářského balíku Office pro tablety iPad. S dokumenty formátu Word, Excel či PowerPoint prezentacemi tak můžete pohodlně pracovat na jablečné platformě. Má to ale jeden háček – základní verze aplikací je sice zdarma, ale nabízí pouze možnost čtení dokumentů, editaci a vytváření už nikoliv. Abyste mohli využívat těchto funkcí, je nutné mít předplacenou službu Office 365.

Nejlevněji vyjde tarif Personal, jehož součástí je kancelářský balíček Office pro Windows, Mac i iOS s možností plnohodnotné editace a vytváření dokumentů. Měsíční poplatek činí 6,99 USD, případně se nabízí roční předplatné ve výši 69, 99 USD (cca 1400 Kč). Přímo na webu Microsoftu si ale můžete aktivovat bezplatnou (zkušební) verzi sady Office 365 na měsíc zdarma (pro domácnosti).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. David Podzimek

  Ta verze za 6,99 USD bude až v průběhu jara, pokud se nepletu:)

 2. Johny (neregistrovaný)

  Předražený, nechci.

 3. Dano (neregistrovaný)

  Dnes som vyskúšal Office pre Android. Pre nekomerčné použitie už umožňuje aj editáciu dokumentov umiestnených na Onedrive. Ale akú… Ide tam len práca s textom (s obrázkami nič neurobím) a aj tu je len veľmi málo možností,ešte menej ako bolo na Office sade pre Windows mobile… Skúšal som len textové dokumenty. V plne platenej verzii ide aj niečo viac? Moc sa mi nechce veriť,aplikácia je tá istá…

 4. Za tuhle aplikaci by měl MS platit uživateli, je až trapné jak je špatná…

  • A včem konkrétně? Verze pro PC je naprosto fantastická.. Po celofiremním update si všichni chrochtají blahem, že je to přehlednější, rychlejší, kompatibilnější a stabilnější.

   A první recenze iPad verze taky vycházejí velmi pěkně.

 5. Milan (neregistrovaný)

  Kde lze koupit verzi za 69,99 USD? Nikde jsem ji nesehnal.

  • personal verye bude představena odhaduji na BUILD, dostupná během jara..

 6. Pohyb v dokumentu je plynulej což je super (Aby ne, když prohlížím jejich docx), chválím snahu za Holo. Chybí mi tam odzoomování na konkrétní vzdálenost, zmáčknutí zpět mě hodí do menu a už se nejde vrátit zpět a uvnitř aplikace to ignoruje paměť telefonu, je tam jen výběr Onedrive atd. Takovej hodně jednoduchej, ale celkem příjemnej prohlížeč dokumentů. Ale 7 dolarů za to dát, to ne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).