Domů » Bleskovky » Vývojáři budou moci ve Windows Phone 8.1 reagovat na uživatelské recenze

Vývojáři budou moci ve Windows Phone 8.1 reagovat na uživatelské recenze

Za týden začíná vývojářská konference Microsoft Build 2014, na níž mají být mimo jiné představeny nové verze systémů redmondského giganta – Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 Update 1. Nesmíme ale zapomenout, že se jedná především o vývojářskou konferenci a právě pro vývojáře aplikací bude připraveno v nové verzi Windows Phone 8.1 několik zajímavých novinek a to nejen v samotném API, ale i v Dev Center.

 

Tou bezesporu nejzajímavější je možnost reagovat na uživatelské recenze aplikací přímo ve Windows Phone Store. Zpětná vazba tak bude moc být realizována přímo v obchodu aplikací a nikoliv prostřednictvím jiných kanálů, jako email, twitter apod. S touto novinkou bude spojena širší nabídka možností, budete-li chtít Microsoftu zaslat upozornění na některou aplikaci. K závadnému obsahu, zneužívání dětí, mallwaru a dalším možnostem nahlášení přibyla možnost „Nevhodná reakce vývojáře na mou recenzi“. Změna bude v brzké době přidána do Windows Phone Dev Center, zřejmě se tak stane společně s představením nové verze systému.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. To je fajn, jen aby to u některých slabších jedinců neznamenalo náhradu oficiálních komunikačních kanálů jako jsou např. oficiální diskuzní fora apod. Každopádně je to plus, jelikož některé výplody recenzentů jsou opravdu na ráznou odpověď zralé…

  • Občas se divím, co na Storu dokáží uživatelé vyplodit… Nářky kvůli ceně, nadávky, „recenze“ s pravopisnými chybami, jak když to psalo dítě z 1. třídy zvláštní školy… :D

  • Knoxx (neregistrovaný)

   A neříká se náhodou, že zákazník má vždycky pravdu ? :D

  • říká, ale není to pravda :)

  • Mě nejvíc vytáčí „nefunguje“ a 1 hvězda. Za to bych střílel :D

 2. fero (neregistrovaný)

  Taky by mohla dojít notofikace, že vývojář na mou recenzi reagoval

 3. Ja som písal pár krát, pod určité aplikácie ktoré boli fakt biedne, prípadne nefungovali tak ako bolo sľubované z popisku. A nikdy som svoj komentár nenašiel, takže neviem či ho má niekto právo zmazať alebo ako to funguje.

  • Ja vkladam komentare i negativni a vždy tam jsou a nikdy zadny nezmizel..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).