Domů » Články » Vyšla nová verze programu CoolCamera s podporou HTC TyTNa

Vyšla nová verze programu CoolCamera s podporou HTC TyTNa

CoolCamera 1.15 betaFirma Ateksoft vydala novou verzi programu CoolCamera 1.15 beta, která slouží ke kvalitnějšímu pořizování fotografií a videa. V nové verzi je již plně podporován HTC TyTN (Hermes, Vario II). Výrobce dále vylepšil prostředí programu a přidal několik nových funkcí. Opraveno bylo několik chyb ze starších verzí, díky tomu by měla CoolCamera být kompatibilní s většinou zařízení využívajících funkcí Windows Mobile 5.0.

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce, verzi 1.15 beta stahujte z naší Download sekce.

Zdroj: Modaco

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Hej – s tim MDA II ve znaku me nestvi – zrovna na MDA II (a WM5) CoolCamera nefunguje (a dle vyvojaru a jejich reakci ve foru na jejich strankach to ani moc nevypada, ze by se na tom melo neco zmenit )
    Jinak na MDAc (jenom na nem jsem to zatim videl v realu) celkem fajn programek

  2. No on na tom obrazku bude spis O2 XDA 2i. Designove vypada stejne jako MDA2, ale prave „icko“ CoolCamera podporuje

  3. Mno – tak jedine tak. I kdyz mozna to bude taky tim, ze (jestli se nepletu (a ja se v tomhle pripade nepletu )) tak je tam nachlup uplne ta sama kamerka jako v Magicianovi… Stejnej OS (WM2k3SE).. Tak mozna tim by to taky mohlo byt… Nicmene to nic nemeni na tom, ze me ten screenshot „stve“

  4. Meli by to hlavne udelat na A701ku a ne na takovy mrtvy PDAcka co nikdo nekupuje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).