Domů » Bleskovky » Vyšel Real Racing 3 pro Android a iOS: Zase o kousek blíže realitě

Vyšel Real Racing 3 pro Android a iOS: Zase o kousek blíže realitě

Jak vývojáři slíbili, tak také splnili a právě dnes pro zařízení s Android a iOS uvolnili závodní pecku Real Racing 3. Ta běží na zbrusu novém engine Min a nabízí nejen strhující grafiku, ale především velmi realistickou hratelnost. Real Racing 3 nabízí komplexní vozový park (46 licencovaných aut) a celou řadu známých tratí (Laguna Seca, Mazda Raceway…). Jednotlivé herní kombinace a úkoly dají dohromady přes 900 závodů, takže se nemusíte obávat, že by vás titul hned tak omrzel nebo jste jej rychle dohráli. A kdyby náhodou ano, můžete vyzkoušet Time Shifted multiplayer.

Hra je pro Android a iOS dostupná zcela zdarma, nicméně v lehce omezené verzi bez kompletního vozového parku. Další auta a obsah ve hře je totiž nutné dokoupit formou mikrotransakcí přímo z aplikace. Pokud už jste Real Racing 3 vyzkoušeli, dejte nám do diskuze vědět, jak se vám hra líbí a jak plynule funguje. V zahraničních diskuzích jsme totiž narazili na reakce, kde si zejména uživatelé zařízení s Androidem stěžují na nekompatibilitu.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments