Domů » Bleskovky » Vyšel Hitman Go pro Android: Hrdina klasické akční adventury jako figurka v tahové strategii

Vyšel Hitman Go pro Android: Hrdina klasické akční adventury jako figurka v tahové strategii

Vývojářské studio Square Enix, které má na svědomí úspěšné herní tituly napříč platformami PC, Xbox, PlayStation a také mezi všemi hlavními mobilními systémy, vydalo novou tahovou strategickou hru s Agentem 47, známým ze série akčních adventur Hitman.

 

Turn-based strategie Hitman Go je založena na tahovém pohybu plešatého akčního hrdiny pravoúhlým mřížkovým prostředím, přičemž jeho cílem bude tradičně odstraňování nepohodlných osob. K tomu máte k dispozici několik zbraní (včetně pistole Silverballer), známé z původní akční hry a také široké množství různých převleků.

Hitman GO - OUT NOW FOR ANDROID

Na rozdíl od divokých přestřelek ale budete muset přemýšlet nad každým tahem, aby váš hrdina nebyl zpozorován a mohl v nestřežené chvíli zajistit eliminaci cíle. Hra je zasazena do jednoduchého, ale přesto graficky krásného prostředí, které tvoří pravoúhlé výřezy krajiny, po nichž se pohybujete jen vy a vaše terče.

 

Od dubna letošního roku je hra dostupná pro iOS a nyní vychází také ve verzi pro Android. Na obou platformách zaplatíte 100 Kč za plnou verzi, trial bohužel není k dispozici.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Pouze jen pro dva nejpoužívanější mobilní systémy na světě jo? :-o

  2. U téhle hry mě docela mrzí, že třeba pro WP není a asi ani nebude. Koukal jsem na gameplay a dost se mi líbí.

  3. Alfonz (neregistrovaný)

    Super HRA (Android) .

  4. luxusne spracovana,pacia sa mi hry v takomto vizualnom spracovani… podobna je aj monument valley…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).