Sledujte nás na YouTube

Vyšel Hitman Go pro Android: Hrdina klasické akční adventury jako figurka v tahové strategii

Vývojářské studio Square Enix, které má na svědomí úspěšné herní tituly napříč platformami PC, Xbox, PlayStation a také mezi všemi hlavními mobilními systémy, vydalo novou tahovou strategickou hru s Agentem 47, známým ze série akčních adventur Hitman.

 

Turn-based strategie Hitman Go je založena na tahovém pohybu plešatého akčního hrdiny pravoúhlým mřížkovým prostředím, přičemž jeho cílem bude tradičně odstraňování nepohodlných osob. K tomu máte k dispozici několik zbraní (včetně pistole Silverballer), známé z původní akční hry a také široké množství různých převleků.

Na rozdíl od divokých přestřelek ale budete muset přemýšlet nad každým tahem, aby váš hrdina nebyl zpozorován a mohl v nestřežené chvíli zajistit eliminaci cíle. Hra je zasazena do jednoduchého, ale přesto graficky krásného prostředí, které tvoří pravoúhlé výřezy krajiny, po nichž se pohybujete jen vy a vaše terče.

 

Od dubna letošního roku je hra dostupná pro iOS a nyní vychází také ve verzi pro Android. Na obou platformách zaplatíte 100 Kč za plnou verzi, trial bohužel není k dispozici.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Peete (neregistrovaný)

  Pouze jen pro dva nejpoužívanější mobilní systémy na světě jo? :-o

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  U téhle hry mě docela mrzí, že třeba pro WP není a asi ani nebude. Koukal jsem na gameplay a dost se mi líbí.

 3. Alfonz (neregistrovaný)

  Super HRA (Android) .

 4. salam00n (neregistrovaný)

  luxusne spracovana,pacia sa mi hry v takomto vizualnom spracovani… podobna je aj monument valley…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *