Domů » Bleskovky » Vyšel Android 11 Beta 1.5: opravuje některé chyby a povoluje Google Pay

Vyšel Android 11 Beta 1.5: opravuje některé chyby a povoluje Google Pay

Google v minulém týdnu poměrně nečekaně vydal první veřejnou beta verzi Androidu 11, v tomto týdnu zase překvapil její první aktualizací. Původně se očekávalo, že před vydáním ostré verze vyjdou tři testovací sestavení, nově se však hned za to první vkrádá verze 1.5 napravující některé novorozenecké nemoci.

Android 11

Nové sestavení nese označení RPB1.200504.020 a dostávají jej všichni majitelé telefonů Google Pixel zapojení do Android Beta programu, instalace je možná jak metodou OTA, tak manuálním naflashováním. Android 11 Beta 1.5 opravuje několik chyb, například restartování telefonu při používání systémových gest, problémy s eSIM na Pixelech 3 a 3a nebo potíže spojené s Bluetooth. Nová verze také zpřístupňuje službu Google Pay, která dosud nebyla v testovacích verzích Androidu podporována.

Google stále eviduje problémy s funkcí Android Auto, ty snad budou opravené v některém z příštích updatů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments