Vyhrajte telefony Nokia Lumia a Bluetooth reproduktory

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o modely Lumia 900, Lumia 710, elegantní Bluetooth reproduktor a dvě Bluetooth sluchátka.

Chcete získat chytrý telefon Nokia Lumia 900 či Nokia Lumia 710, stylový Bluetooth reproduktor s NFC či jedno z náhlavních Bluetooth sluchátek? Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili se společností Nokia Česká republika. Stačí pouze odpovědět na několik otázek a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

  
1. a 2. cena: Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 710

Soutěž trvá od úterý 12. března, 10:30 do pátku 22. března, 23:59. Nápovědu k jednotlivým soutěžním otázkam naleznete na webu společnosti Nokia a případně také na facebookových stránkách Nokia Česká republika a SmartMania.cz.

 
3. cena: Speaker MD-50W, 4. a 5. cena: BT Headset BH-180

Výhry

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a Nokia Česká republika.

2. Soutěž se koná od 12. března 2013, 10:30 do 22.března 2013, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Do slosování o uvedené ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerováno pět výherců, které budeme kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jméno výherce bude zveřejněno formou bleskovky na serveru SmartMania.cz a také na Facebook stránce SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 3 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena, výherci budou vyhlášeni do středy 27. března a následně kontaktování na uvedené e-mailové adrese.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku