Domů » Bleskovky » Výhodná nabídka: Motorolu One Action pořídíte téměř o 2 tisíce levněji

Výhodná nabídka: Motorolu One Action pořídíte téměř o 2 tisíce levněji

Pod značkou Motorola přichází na trh v poslední době poměrně hodně zařízení, přičemž většina z nich si odnáší v recenzích pozitivní hodnocení. Výjimkou není ani Motorola One Action, kterou jsme v naší recenzi rozhodně nešetřili, ale i tak obstála se ctí. V době testování a uvedení na trh měla tato akční Motorola cenu 6 690 korun, která přesně zapadala do cenového průměru dané kategorie.

Motorola One Action 14
Motorola One Action

Pokud jste po Motorole One Action pošilhávali již tehdy, ale právě zmíněná cena vás neoslovila, budete nyní nadšeni. Motorola totiž cenu smartphonu plošně zlevnila téměř dva tisíce (konkrétně o 1 791 Kč). Motorolu tak můžete pořídit za sympatickou cenu 5 199 korun, přičemž oproti konkurentům se pyšní především poměrem stran 21:9, nebo 16Mpx ultraširokou kamerou se světelností f/2.2 a elektronickou stabilizací obrazu.

Hardwarové parametry Motorola One Action
Systém: Android 9.0
Rozměry: 160 x 71,2 x 9,2 mm, Hmotnost: 181 gramů
Čipset: Exynos 9609, octa-core, 2,2 GHz
RAM: 4 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 6,3", Full HD+, 1080 x 2520 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 12 Mpx, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 3500 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Hele nudlomilové kompaktní ultranudle s obří dírou a čtečkou na zádech je ve slevě rychle ať jsou vyprodaný přijdu si na web zkontrolovat stav skladu :-D a běda jak tam nějaký zůstane :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).