Domů » Bleskovky » Vyhlášení vánoční soutěže: HTC Desire EYE získává…

Vyhlášení vánoční soutěže: HTC Desire EYE získává…

Vánoční soutěž o elegantní a skvěle vybavený smartphone HTC Desire EYE (recenze), kterou jsme pro vás se značkou HTC připravili, je za námi.

 

Nebudeme vás příliš dlouho napínat a rovnou se vrhneme na vyhlášení vítěze. Pro získání telefonu HTC Desire EYE v bílo-červené barvě stačilo jako 1234. v pořadí správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Štěstí se tentokrát usmálo na Filipa Řezníčka.

Výherci gratulujeme! Filip již byl kontaktován na uvedené e-mailové adrese za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud od výherce neobdržíme odpověď (e-mail s adresou pro zaslání výhry) do 48 hodin, výhra připadne dalšímu účastníkovi v pořadí.

O HTC Desire EYE

První skutečný selfie telefon HTC Desire EYE je vůbec nejvýkonnějším přírůstkem do produktové rodiny Desire. Nabízí Full HD displej o úhlopříčce 5,2“ a všechny oceňované vlastnosti letošního vlajkového modelu One (M8). Své příznivce si získává především dvojicí kvalitních fotoaparátů a sadou speciálních funkcí, které přijdou vhod všem mobilním fotografům.

Výkon čtyřjádrového procesoru Snapdragon 801 a rychlá 4G konektivita zajišťují pohodlné přehrávání multimédií i na cestách a díky technologiím jako Motion Launch či HTC BoomSound se nový Desire EYE řadí mezi nejpraktičtější zařízení.

Výsadou nového modelu jsou dva kvalitní 13megapixelové fotoaparáty s BSI senzory. Pořízené fotky lze okamžitě a snadno ořezávat a jinak upravovat prostřednictvím vestavěných funkcí. Punc exkluzivity telefonu dodává softwarová sada EYE Experience, která využívá unikátních vlastností dvojice kamer i v aplikacích jako Skype. 

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Nechápu. Zas nic. :-(

  2. Trefak (neregistrovaný)

    poctivě jsem soutěžil, ale nic. tak třeba to vyjde příště. a gratulace vítězi. snad se telefon za týden neobjeví na aukru :)

  3. Dominik (neregistrovaný)

    Opět nic. Už na to nemam nervy a nesoutezim. Aspoň nebudou prodavat moje osobní a údaje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).