Domů » Bleskovky » Vyhlášení 6. kola narozeninové soutěže o HTC One (M8), One Mini 2 a Desire 816

Vyhlášení 6. kola narozeninové soutěže o HTC One (M8), One Mini 2 a Desire 816

V pořadí již šesté kolo naší velké narozeninové soutěže je za námi! Od 28. července jste na našem serveru mohli soutěžit o trojlístek chytrých telefonů HTC One (M8), One Mini 2 a Desire 816. Na které tři výherce se štěstí usmálo tentokrát?

1. cena: HTC One (M8)

1. cenu, chytrý telefon HTC One (M8) vyhrává Radim Borovka, jehož správná odpověď dorazila 2500. v pořadí. 2. cenu, smartphone HTC One Mini 2 vyhrává Tomáš Sem, jehož správná odpověď dorazila 1500. v pořadí. 3. cenu, HTC Desire 816 získává Roman Doubrava, jehož správná odpověď dorazila 500. v pořadí.


2. cena: HTC One Mini 2

Výhercům gratulujeme! Všichni již byli kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud jste mezi výherci, zkontrolujte si pečlivě svou e-mailovou schránku. Pokud od vás neobdržíme odpověď (e-mail s adresou pro zaslání výhry) do 48 hodin, vaše výhra připadne dalšímu účastníkovi v pořadí.


3. cena: HTC Desire 816

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. J.I. (neregistrovaný)

    No nic, nezbývá než gratulovat vítězům – gratuluji :-) a zkusit to zase příště a doufat :-)

  2. smůlinec (neregistrovaný)

    No nic, nezbývá než opět zaplakat :)

  3. Já si nějakej ten novej telefon budu muset nakonec koupit sám…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).