Domů » Bleskovky » Vtipná reklama na LG G2: Co má společného stabilizace obrazu se slepicí?

Vtipná reklama na LG G2: Co má společného stabilizace obrazu se slepicí?

Nová vlajková loď LG, model G2, nabídne mimo jiné fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů a optickou stabilizaci obrazu. Někomu méně znalému ale pojem optická stabilizace nejspíše vůbec nic neříká a právě to si uvědomil i korejský výrobce. Proto vypustil do světa přes dvě minuty dlouhou reklamu vysvětlující princip této funkce pomocí lehce akční slepice.

 

Čtete správně, toto zvíře totiž dokáže hýbat svým tělem a zároveň mít hlavu stále ve stejné pozici, což je podobný systém, jako právě u optické stabilizace. Předesíláme, že video je v anglickém jazyce, avšak stojí za shlédnutí i pokud byste nerozuměli ani slovu. LG se klip rozhodně povedl a dle našeho názoru aspiruje na jedno z nejvtipnějších videí roku.

Mimochodem, LG nebylo první, kdo slepici v reklamně představilo. O několik dní dříve podobnou reklamu ukázala také automobila Mercedes-Benz.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.